Головна » 2019 » Травень » 30 » ПРИВІТАННЯ
11.47.37
ПРИВІТАННЯ

В ХОФФ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЗІ ЗБІРНОЮ КОМАНДОЮ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В ХОФФ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЗІ ЗБІРНОЮ КОМАНДОЮ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, що стала бронзовим призером Чемпіонату України з футболу серед дівчат WU - 14 спортивного сезону 2019 року в м.Калуш.

За дорученням Голови обласної федерації футболу відбулася урочиста зустріч з дівчатами, що у складі збірної Харківської області, яка була сформована за підсумками обласних змагань,  взяли участь у Чемпіонаті України. Від Віктора Миколайовича Коваленко юні футболістки  отримали Дипломи та подарунки.

Додаткова інформація:

З 13 по 17 травня 2019 року в м.Калуш пройшов Чемпіонат України серед дівочих команд до 14 років. 16 та 17 травня відбулися фінальні матчі Чемпіонату. 16 травня збірна нашої області провела дві гри з претендентами на нагороди, одну з яких виграла, а в іншій поступилася. Тож, вся інтрига та колір нагород вирішувалась вже 17 травня. «Юність» зіграла у нічию з «Ладомиром» 2:2, та по пенальті сильнішими були представниці «Ладомиру» 3:2. Таким чином, за підсумком, команди розташувалися так:

1.    «Юність» м.Чернігів

2.    «Ладомир» м. Володимир-Волинський

3.     Збірна Харківської області.

Кращим захисником Чемпіонату була визнана Ізотова Єва (збірна Харківської області).

Ще раз вітаємо наших дівчат та тренера команди Анну Покус з бронзовими нагородами!

ВІТАЄМО ФУТБОЛІСТОК З БОРІВЩИНИ (на фото:з лв.на пр. ВАРИБРУС МІЛАТА ТА БАБАК ВІКТОРІЯ)

Переглядів: 284 | Додав: golik_10 | Рейтинг: 5.0/1